Письмові переклади

Мовний центр Victory пропонує Вам переклади, як усні, так і письмові з понад 40-ка мов світу. У нашому центрі працюють висококваліфіковані перекладачі та викладачі з багаторічним досвідом роботи як на території України, так і закордоном. У нас Ви можете знайти не лише такі розповсюджені мови, як англійська, німецька, французька,польська, іспанська, італійська, російська, але й такі екзотичні мови, як: арабська, азербайджанська, вєтнамська, вірменська, грецька, грузинська, данська, іврит, китайська, корейська, латиська, литовська, нідерландська, норвезька, португальська, румунська, словенська, турецька, угорська, фарсі, шведська, японська, хінді, фламанська. Якщо ж у Вас зявиться потреба у виконанні перекладів з/на такі мови, як: болгарська, латинська, македонська,сербська, словацька, хорватська, чеська, для мовного центру Victory не складає жодних проблем. Тематика текстів може бути найрізноманітніша:

√ стандартні документи (паспорти, свідоцтва про народження/смерть/одруження/ розірвання шлюбу, довідки з місця роботи/навчання/про доходи, виписки з банку)

√ нейтральна тематика

√ спеціалізована тематика ( тексти технічного, економічного та юридичного характеру)

√ медична тематика

Термін виконання перекладу за умови перекладацької норми ( 5 перекладацьких сторінок) становить 1 добу. При необхідності Ви можете скористатися послугою терміновий переклад, тобто протягом робочого дня.

У мовному центрі Victory 1 перекладацька сторінка становить  1850 друкованих символів з пробілами вихідного тексту. Завірення перекладу документу у мовному центрі Victory Ви можете замовити як нотаріальне, так і печаткою агентства.

Залежно від кількості сторінок, у мовному центрі Victory Ви можете з легкістю отримати накопичувальну знижку!

Стандартні документи

Нейтральна тематика

Спеціалізована

тематика

(технічна, юридична,

економічна)

Медична тематика

Завірення документу печаткою мовного центру

Нотаріальне завірення документу

1. Російська

25

30

40

55

10

45

2. Англійська, німецька, французька, польська, іспанська, італійська

40

50

50

60

10

45

3 Болгарська, македонська, сербська, словацька, хорватська, чеська, латинська

50

60

70

80

10

45

4. Азербайджанська, арабська, в’єтнамська, вірменська, грецька, грузинська, данська, іврит,каталонська, китайська, корейська, латиська, литовська, нідерландська (голландська), норвезька, португальська, румунська, словенська, турецька, туркменська, хінді, фламанська, угорська, фарсі (іранська), шведська, японська

80

130

140

180

10

55